Четверг, 07 Июль 2016 05:47

Стратегія розвитку Дунайського регіону

Відбулося засідання круглого столу «Європейська стратегія Дунайського регіону:можливості та завдання Одещини». Ініціаторами заходу виступили Міністерство Закордонних справ України та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за підтримки Фонду Ганса Зайделя в Україні. Від імені голови обласної ради Анатолія Урбанського у засіданні взяв участь його заступник Юрій Дімчогло.

Учасники зустрічі обговорили переваги та можливості Європейської стратегії, актуальні проблеми Дунайського регіону та шляхи їх вирішення відповідно до європейських норм та стандартів.

Слід зазначити, що участь Одещини у розробці і подальшій реалізації Європейської стратегії Дунайського регіону є стабільною платформою для співпраці, можливістю створити умови для покращення соціально-економічної ситуації, підвищення якості життя їх мешканців, а також вирішення найбільш гострих екологічних проблем.

Разом із членством у «Єврорегіоні Нижній Дунай», який у квітні очолив Анатолій Урбанський, важливе місце в роботі обласної ради займають інвестиційні проекти в галузі екології, сільського господарства, економічних відносин та туризму.

photo_2016-07-06_10-27-39 photo_2016-07-06_10-27-41