Четверг, 28 Апрель 2016 07:55

Анастасия Приходько официально отказалась от песни "Мамо"

Приходько отказалась от песни, с которой представляла РФ на "Евровидении".

Певица Анастасия Приходько на странице в Facebook сделала неожиданное заявление. Приходько официально отказалась от песни "Мамо", с которой представляла Россию на Евровидении в 2009 году. Анастасия призналась, что не в силах выдавать фальшивые эмоции, потому исключила композицию из своего репертуара.

Анастасия выложила снимок и подписала его так: "Дорогі мої друзі,хочу подякувати Вам за підтримку мого нового існування, за те як тепло ви сприйняли мої пісні, мою музику! Я все буду робити для того, щоб народитися в Україні як співачка , я все почала з початку, всі знають що мій шлях розпочався саме з Росії і як співачка я народилася саме там! І всі дізналися що я є))) Але, мені всі добре знають від Росії нічого не треба, ні слави, ні визнання, і головне що вони кажуть що " наша"!

Ні я Українка, моє прізвище Приходько! І коли я вперше у житті заспівала власні пісні, я зрозуміла що я можу достукатися до Ваших сердец саме моїм баченням світу у текстах.Ви дали мені нове життя своїми оплесками,і коли на біс я заспівала власну пісню " А там" я зрозуміла що я можу як мала дитини ходити сама без підтримки, і цих емоцій я Вам не передам, я вдячна Вам за це! І відтепер я офіційно відмовляюсь від пісні " Мамо"! Я більше її не співатиму на своїх виступах! І саме я зрозуміла це на концерті у Кузнецовську , я просто її викреслила коли складала програму,чому?Тому що я представляла с цією піснею Росію, і для мене ця пісня загубленна на завжди, я її більше не відчуваю не рузумію, а обманювати Вас і видавати фальшиві емоції не можу!!! Я хочу народитись як співачка в Україні, тому мені зараз дуже потрібна Ваша підтримка! Все що я роблю , роблю для Вас! Дякую що ви у мене є! Щиро і назавжди Ваша Анастасія Українка Приходько!"

http://telegraf.com.ua/kultura/muzyika/2420481-anastasiya-prihodko-ofitsialno-otkazalas-ot-pesni-mamo.html