Суббота, 17 Август 2019 00:00

Стартували зйомки другої частини комедії "Скажене весілля" за участі відомого франківця Юрія Горбунова (фоторепортаж)

Об этом сообщает sol.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Минув рік, відколи молодша дочка вбралася у весільну сукню. Емоції вщухли, і темпераментний батько тільки-но дихнув на повні груди, як.. старша донька приводить у дім неочікуваного зятя, та ще й якого! А отже, на нас чекає ще одне #СкаженеВесілля2. І щоб пережити його, Василю (Назар Заднепровский) доведеться акумулювати всі свої сили і задіяти приховані резерви. Імена наречених поки у секреті, але ми обов’язково згодом усе розповімо”, – повідомляють на сторінці Скажене Весілля 2 у соцмережі Фейсбук.

«Історія у «Скаженому Весіллі 2» має відбуватись не лише за всіма канонами, встановленими у першій частині. Вона мусить перевершити свою попередницю», – поділився продюсер фільму і виконавець ролі Назарія Запухляка Юрій Горбунов.

Роботу над другою частиною комедії продовжив і режисер Влад Дикий (Vlad Klimchuk): «Я гордий бути частиною цієї команди. Впевнений, робота буде непростою, але, без сумніву, цікавою. Головне пам’ятати, що ми створюємо нові світи».

Нагадаємо, що у «Скаженому весіллі 2» ви побачите Позитива Oleksii Zavgorodnii, який долучиться до комедійного дуету отця Євлампія (Oleksii Potapenko) та диякона Пилипона (Dmitriy Monatik) у ролі хориста Кіндрата.

Світлина від Скажене Весілля 2.

Прем’єра «Скаженого Весілля2» – 25 грудня цього року.

Світлина від Скажене Весілля 2.

Світлина від Скажене Весілля 2.

Світлина від Скажене Весілля 2.

Сторінки проекту:
Facebook: Скажене Весілля 2
Instagram: instagram.com/crazywedding2_official

Світлина від Скажене Весілля 2.

Світлина від Скажене Весілля 2.

Світлина від Скажене Весілля 2.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/startuvali-zyomki-drugoyi-chastini-komediyi-skazhene-vesillya-za-uchasti-vidomogo-frankivtsya-yuriya-gorbunova-fotoreportazh/”

Другие материалы в этой категории: Суд заарештував рахунки «Укрнафти» в «Приватбанку» »